МРГО «Твереза Козятинщина»

ГОЛОВНА           ЗАХОДИ           СТАТТІ           ПРОПОЗИЦІЇ           КОНТАКТИ

КОНТАКТИ

 

«ТВЕРЕЗА КОЗЯТИНЩИНА»

 

Міськрайонна громадська організація «Твереза Козятинщина».

Офіційно зареєстрована 10 лютого 2010 року.

Голова — Юхимець Наталія Миколаївна.

Контактний телефон: 0636653813; 0978871768

Офіційний сайт організації: www.kazatin.tvereza.info

 

 

 

Наталія Миколаївна Юхимець

 

Народилася у 1970 в с. Журбинці Козятинського району.

Голова ГО «Твереза Козятинщина», член Секретаріату ВГО «Твереза Україна», координатор тверезницького руху у Вінницькій області.

Філолог за освітою. Працювала в школі, зараз приватний підприємець. Виховую двох дітей-тверезників, чим дуже пишаюся.

Про тверезницький рух дізналася від Ф. М. Калінчука у січні 2006 року і прийняла тверезий спосіб життя з великою радістю. Можливо, тому, що завжди намагалася вести здоровий спосіб життя. Бігаю щоранку, люблю танці, гімнастику, і взагалі спорт. Також люблю літературу, музику. У вільний час пишу вірші. Свою діяльність у тверезницькому русі вбачаю в просвітницькій роботі.

Впевнена, що кожна мисляча людина, зробила б так само.
 Це схоже на те, ніби ви блукали у темряві, шукаючи світла. І ось зявилося світло, і ви впевнено, з радістю йдете до нього, при тому показуєте напрямок ближньому.

 Це схоже на те, ніби ви блукали у темряві, шукаючи світла. І ось зявилося світло, і ви впевнено, з радістю йдете до нього, при тому показуєте напрямок ближньому.

Відмову від спиртного аргументую тим, що не вживаю отрути, веду здоровий спосіб життя.

Моя електронна адреса: natasha_yuhymets@mail.ru

 

Наталія Миколаївна Романович

 

Народилася в 1977році у Вінницькій області, місті Козятині.

Замісник голови МРГО "Твереза Козятинщина"
Працюю викладачем фортепіано в музичній школі.
Про тверезницький рух та тверезий спосіб життя дізналася від Ф. М. Калінчука у 2008 році. Відразу після лекцій прийшла до рішення жити тверезо.
Люблю активний відпочинок з сім'єю та друзями, мистецькі проекти та пізнавальну літературу. В людях найбільше ціную щирість , відданість та почуття гумору.
Якщо під час застілля мені пропонують алькоголь, відповідаю, що живу тверезо. Дуже хотіла б відчути підтримку тверезницького руху з боку держави.

 

 

 

Володимир Миколайович Хуторний

 

Народився 17 липня 1961 року в с. Журбинці , Козятинського р-н , Вінницької обл..

Секретар МРГО  «Твереза Козятинщина».

Освіта вища, закінчив Київський інститут інженерів цивільної авіації (КІІЦА), нині Національний авіаційний університет (НАУ).

Працював в науково - дослідному інституті військово - повітряних сил СРСР м. Ахтубінск , та в дистанції сигналізації та зв’язку  ПЗЖД м. Козятин , зараз займаюсь підприємницькою діяльністю.

Мої захоплення – бджільництво, фотографування, механіка , автоматика , та надзвичайно цікаве та корисне захоплення  - жити тверезо .

З тверезим способом життя мене познайомили сімя Юхимця Олега Яковича  та професор собріології  Федір Михайлович Калінчук  , який подарував мені п’ятиденний курс лекцій  про здоровий та тверезий спосіб життя , я їм дуже вдячний. Тверезий спосіб життя, це дарунок долі, це найкраще що зі мною сталося в житті.

Чому я живу тверезо ?, тому , що я знаю всю правду про алкоголь та тютюнопаління  і про геноцид,  який розгорнули проти  Українського народу.

Моя електронна адреса:go21@inbox.ru

 

 

Олег Якович Юхимець

 

Народився у 1973 році в с. Блажіївка Козятинського району.

За освітою вчитель музики. Після закінчення Вінницького педагогічного університету три роки пропрацював у школі. Зараз займаюсь бізнесом. Люблю музику, доглядати за бджолами та розводити голубів.

Прийшов до висновку жити тверезо після того, як прослухав курс лекцій Ф. М. Калінчука у січні 2006 року.

Є активним учасником тверезницького руху. З великим задоволенням відвідую зльоти. Вважаю прийняття тверезого, здорового способу життя найбільшим прогресом у моєму житті.

Під час застілля, якщо пропонують випити одну з отруйних речовин, намагаюсь не просто сказати «Ні», а й пояснити, чому; розповісти про тверезницький рух.

Я є переконаним тверезником і впевненою в собі людиною.

Звязок зі мною: поштові голуби

 

Олександр Михайлович Врублевський

 

Народився у 1958 році в с. Велика Стратіївка Тростянецького районуВрублевский

Вінницької області.

Освіта вища, Вінницький педінститут.

 Основне заняття;- вчитель, нині - пенсіонер.

Хоббі- туризм, гітара.

Прочитавши книги Ф. Углова та прослухавши лекції В. Жданова, став переконаним тверезником.

Захоплення, хоббі: туризм, спортивне орієнтування, краєзнавство. Організував туристський клуб «Орієнтир» в Козятині.

До тверезого способу життя прийшов у серпні 2002 року. Розгнуздана реклама алкоголю по телебаченню, доступність і зростання алкоголевживання серед школярів привело до висновку, що геноцид народу не закінчився в 1933 році, а триває і донині. Іде війна проти мене, моїх дітей і їх ровесників. І треба вибирати. Остаточне рішення було прийняте після бесіди з Ф. М. Калінчуком.

 Я живу тверезо тому,що...- Розумію мету нинішньої окупаційної влади, яка 20 років знущається над Україною: зробити з розумних, освічених, волелюбних українців- рабів - тупе деградоване стадо, яке можна скерувати куди їм заманеться, обібрати, знищити. Цього влада надіється досягти алкоголем, який зараз направляє проти школярів, молоді, та іншими методами. Кожна нормальна людина, яка вважає себе розумною і порядною має повстати проти цього, хоча б заради здоровя своїх власних дітей, своєї родини. А найкращий приклад для молоді - це приклад батьків. Тому я обрав тверезе життя.

Коли під час застілля пропонують алкоголь, я наливаю стакан чистої мінеральної води і кажу: «Я вибираю воду» або «Я не вживаю алкоголь».

Знайомлю членів турклубу з основами здорового і тверезого способу життя. Я і моя сім'я — живемо тверезо.

Електронна пошта: vrublev.kaz@i.ua

 

 

Руслана Олегівна Юхимець

 

Народилася у 1995 році у Козятині.

Навчаюся у школі. Закінчила музичну школу, граю на баяні. У вільний час пишу вірші. Люблю спорт, також займаюся танцями.

У 2006 році уважно прослухала лекції Ф. М. Калінчука і погодилась з усім почутим. Звісно, під час лекцій виникало багато питань — з ними зверталася до Федора Михайловича. Коли отримала відповіді на них, стала повністю переконана:

Я буду вести тверезий, здоровий спосіб життя і цим врятую від хвороб своїх майбутніх дітей!!!

Ми з моєю мамою, що теж веде здоровий спосіб життя, написали гімн «Тверезої України». Тепер я впевнена: ніяка гидота не зможе зруйнувати нашу міцну, щасливу сім’ю!

 

 

Валентина Олексіївна Калінчук

 

Народилася у 1967 в с. Заозерне Тульчинського району Вінницької області. Калинчук Валентина

Багатодітна мама, бабуся, займаюсь вихованням дітей. У 1992 році змінила погляди на життя, навчилась мистецтву тверезого життя у Федора Михайловича, за що дякую Богу! З тих пір намагаюсь в усьому йому допомагати і підтримувати соратників. Власним прикладом пропагую тверезий спосіб життя.

Якщо пропонують спиртне під час застілля — пояснюю, що з 1992 року живу тверезо, чого й усім бажаю. Мрію про щасливе тверезе життя нашим дітям та онукам. Дуже хотіла б відчути підтримку тверезницького руху з боку держави. Мрію про тверезу Україну!

 

© МРГО «Твереза Козятинщина»                               2011-2012 р.                               ВГО «Твереза Україна»